Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Marek Iwaszko

Protagoras mówił, że tym, co wyróżnia człowieka spośród innych istot jest Wstyd i Poczucie Prawa, ale najwyraźniej to już nieaktualne w naszym społeczeństwie, które po prostu ma chorą duszę. Co zresztą było już wiadome, skoro 3 mln ludzi z entuzjazmem zanurzyło głowy w gnojówce waląc drzwiami i oknami na "Kler" - napisał prof. Jacek Bartyzel odnosząc się do sondażowych wyników niedzielnych wyborów samorządowych.

Profesor podkreśla, że jedna rzecz zwróciła jego szczególną uwagę. "To, co mnie naprawdę porusza i przygnębia, to aż nazbyt liczne dowody tego, co Anglicy nazywają moral insanity [głuptactwo moralne, obłęd moralny – przyp. red.]" – wskazuje i dodaje: "Bo jeśli w moim rodzinnym mieście ŁODZI (mieście wyjątkowej kumulacji kretynów, trzeba to powiedzieć bez ogródek) zwycięża przez nokaut osoba, na której ciąży sądowa kondemnatka za oszustwo.; jeśli w Olsztynie zwycięża – i to głosami kobiet – kandydat z poważnym zarzutem o gwałt; jeśli w Poznaniu wygrywa ostentacyjny protektor dewiantów, jeśli w Gdańsku najlepszy i prawdopodobnie biorący rezultat osiąga lokalny kacyk, który ma 36 kont bankowych [chodzi o rachunki bankowe nie konta – przyp. red.], więc nic dziwnego, że o nich „zapomina”; jeśli wreszcie w stolicy wygrywa w pierwszej turze nie tylko kompletne zero umysłowe, ale środowiskowy i polityczny dziedzic gigantycznego złodziejstwa w Ratuszu, to znaczy, że żadne normy moralne nie mają dla Jaśnie Nieoświeconego Demosu żądnego znaczenia, ze wolno najbezczelniej kraść, gwałcić i naruszać wszystkie inne przykazania Dekalogu(…) – napisał na Facebooku profesor Bartyzel.

Daniel Maksymilian Kowitz Warszawa

Szanowni mieszkańcy Warszawy,
pragnę WAM serdecznie pogratulować nowej tęczowej Warszawy.Przykre jest to, że idąc po Warszawie, na każde 10 osób patrzeć będziemy następująco:
5 nie głosowało
3 poparły ludzi, którzy rozgrabili Warszawę i wyrzacali ludzi z mieszkań (KO Trzaskowskiego i lewice)
2 wybrały tych, którzy walczyli o Warszawę, Warszawę godną i uczciwą (KUKIZ'15 i PiS)

Nie jestem zszokowany wynikem Warszawy, ponieważ od dawna wiadomo, że warszawiacy wybierają złodziei.

Serdecznie gratuluję wyniku, Markowi Jakubiakowi, który mimo słabej kampanii osiągnął według mnie dobry wynik.

Gratuluję wszystkim telewizjom w Polsce, za to, że wygrał ich kandydat na Prezydenta, a zwłaszcza TVP i TVN, bo to głównie za ich przyczyną wygrał Rafał Trzaskowski.
Serdecznie dziękuję telewizjom również za ignorowanie KUKIZ'15, dziękujemy, bo mimo to, że w mediach unikaliście kandydatów KIKIZ'15 osiągnęliśmy zadowalający wynik.

Jeszcze raz gratuluję Trzaskowskiej tęczowej Warszawy.
Daniel Maksymilian Kowitz Warszawa Mokotów

 

1000 Znaków do wykorzystania