Polski Związek Szachowy zaprasza do udziału w wolontariacie podczas przygotowań i w czasie trwania największej imprezy szachowej organizowanej w Polsce po 1935 roku - Drużynowych Mistrzostw Europy w Szachach 2013.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem w czasie najważniejszego tegorocznego wydarzenia szachowego na świecie, jesteś gotowy na przeżycie przygody i poczucie niepowtarzalnej atmosfery jaka będzie towarzyszyć tej ogromnej imprezie NIE ZWLEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Piotr Murdzia bezmyślnie zamieszcza bzdury, gdyż ma już prawdopodobnie gotowy wzorzec propagandy. Czy rzeczywiście drużynowe mistrzostwa kontynentu są najważniejszym wydarzeniem szachowym na świecie? Przypominam, że w tym czasie odbywa się Mecz o Mistrzostwo Świata Mężczyzn. I jaka tu jest hierarchia ważności?

Mógłbym też przyczepić się do największej imprezy w Polsce od 1935 roku. Były jeszcze mistrzostwa świata juniorów, indywidualne mistrzostwa Europy, że nie wspomnę organizowanych przez monopolistów Maciejów mistrzostw Europy w szachach szybkich.

Trochę się tego nazbierało, doszli nowi adepci propagandy sukcesu Polskiego Związku Szachowego. A o tym już wkrótce.