Drukuj
Nadrzędna kategoria: USA
Kategoria: Wybory 2020
Odsłony: 204
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niepewność będzie panować do dnia wyborów. Inwestorzy to rozumieją. Nie jest tak dobrze rozumiane, że niepewność będzie nadal panować po dniu wyborów.

Jest to najbardziej konsekwentny wybór w naszym życiu.

Dzisiejsze wybory. Po głosowaniu kości zostaną rzucone na następne cztery lata, być może dłużej. Trump czy Biden? Różnica nie może być wyraźniejsza, a stawki nie mogą być wyższe dla Ciebie i Twoich inwestycji.

Jeśli wygra Trump, być może rzeczywiście będzie w stanie dokończyć swoje zadanie usunięcia Deep State, zmniejszenia regulacji i podatków, zabezpieczenia niezależności energetycznej USA, umożliwienie pokoju na Bliskim Wschodzie i wreszcie sprowadzenie wojsk amerykańskich do domu z wieloletnich wojen w Iraku i Afganistanie.

Jeśli Biden wygra, przygotuj się na wyższe podatki, koniec frackingu, Green New Deal, bezpłatne czesne, bezpłatną opiekę zdrowotną i bezpłatną opiekę nad dziećmi (oczywiście, żadna z tych rzeczy nie jest naprawdę „bezpłatna”, po prostu spłacana większym długiem spłacanym przez wyższe podatki lub większe drukowanie pieniędzy).

Administracja Trumpa - oddzielenie od Chin będzie kontynuowane, a zdolność Chin do szpiegowania USA i kradzieży naszych najlepszych pomysłów zostanie ograniczona.

Jeśli Biden wygra - powrót do interesów z Chinami kradnącymi amerykańskie miejsca pracy, amerykańską własność intelektualną i oszustwami związanymi z chińskimi zobowiązaniami wobec Światowej Organizacji Handlu i MFW.

Miliony głosów oddawane są drogą pocztową. Stanowe systemy liczenia ostatnio załamały się, kiedy trzeba było policzyć kilkaset tysięcy głosów w wyrównanych wyścigach. Co się dzieje, gdy liczba głosów wynosi dziesiątki milionów?

Sekretarze stanu w stanach swingowych, takich jak Michigan, Wisconsin i Pensylwania, otrzymają nakaz, by nie potwierdzali wyników wyborów. Armie prawników udadzą się do sądów, domagając się przedłużenia godzin głosowania, zatrzymania kart do głosowania przesłanych drogą pocztową i przeliczenia wszystkich kart do głosowania bez względu na datę stempla pocztowego, terminowej wysyłki, terminowego odbioru i innych formalności. Inni prawnicy będą opóźniać proces liczenia głosów.

Żadna ze stron nie ustąpi. Wynik może być niepewny przez wiele tygodni.

W porównaniu z kwestionowanymi wynikami wyborów i usunięciem Joe Bidena (jeśli wygra), które nastąpi wkrótce po usunięciu Trumpa (wskutek oszustwa pocztowego), być może podatek 39,6% od zysków kapitałowych nie wydaje się taki zły. Właściwie, jest zły. Spowoduje to panikę giełdową, ponieważ doświadczeni inwestorzy uprzedzą prawo podatkowe w 2021 roku, sprzedając akcje pod koniec 2020 r.

1000 Znaków do wykorzystania