Drukuj
Kategoria: PZSzach
Odsłony: 1960

Ze strony PZSzach:

3. OBSADA SĘDZIOWSKA Sędzią głównym Indywidualnych Mistrzostw Polski jest IA Tomasz Delega. Sędzią głównym Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet jest FA Paweł Suwarski.

Dwóch dyletantów, dla których mat nie kończy partii. Czy w Polsce nie można znaleźć bardziej kompetentnych sędziów? O ile się orientuję, Polska ma sędziego, który jest znany i ceniony na całym świecie. Ale jak widać, grupa trzymająca władzę nie dopuszcza nikogo do organizacji intratnych imprez.

4. DYREKTOR TURNIEJU

Dyrektorem turnieju jest Dorota Rzepecka, tel. 602-463-034

Rozbrajające jest, że dyrektorem turnieju jest specjalistka Dorota Rzepecka. W czym Pani Rzepecka się specjalizuje? Z Jej cv:

Podsumowanie zawodowe: Prowadzę kursy astrologii i Tarota, udzielam konsultacji indywidualnych i partnerskich. Tłumaczę i redaguje teksty o tematyce astrologicznej, szachowej i kulinarnej. Doświadczenie i referencje Firma: Astrolog (od 2006-01) Stanowisko: Astrolog, tarocistka Obowiązki: Kursy Astrologii i Tarota. Horoskopy urodzeniowe, prognostyczne i partnerskie. Sesje Tarota. Organizacja eventów - Andrzejki, Walentynki, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i inne.

No to Polski Związek Szachowy potrzebuje jeszcze specjalistę-politologa, żeby Prezes-Marzyciel zrealizował swoje marzenia. Proponuję arcymistrza Radosława Jedynaka.

1000 Znaków do wykorzystania