Drukuj
Kategoria: Jerzy Konikowski
Odsłony: 15421

Hetman 27 kwietnia 2017 o godz. 20:05

„Uderz w stół, a fałszywi przyjaciele się odezwą”. Tym razem pani Gala, była administratorka blogu Jerzego Konikowskiego, obecnie po zrzuceniu dawnej fałszywej maski, oczerniająca Go, twierdzi że zamieszczanie informacji i wiadomości na blogu JK jest chamstwem, a nie widzi chamstwa w chamskich wypowiedziach swojego przyjaciela, Zbigniewa Nagrockiego.
Napisała teraz że „Prawda jest taka, że Konikowski chciał „dokopać”
Deledze”. Guzik prawda. Prawda jest taka, że Jerzy Konikowski, w przeciwieństwie do większości „prawidłowych” blogów szachowych, na bieżąco podaje informacje i wiadomości ze świata szachowego. Skoro S.Danaiłow wypowiedział się o prezesie T.Deledze, to pan Jerzy zamieścił to, bo było warto to zrobić. I słusznie Skoczek2 zareagował, podając osiągnięcia prezesa Delegi, i wykazując w ten sposób że S.Danaiłow jest w błędzie. Pani Gala pisze dalej, że „wyjaśniam tu, że na blogu Zbyszka piszą osoby fizyczne”. Oj, dobrze że fizyczne a nie psychiczne.

Sylwia, z twojego komentarza wynika, że nie myślisz głową, tylko czymś innym (chyba pamiętasz moje powiedzonko, czym kobiety myślą). „Uderz w stół, a nożyce się odezwą” jest jednym z moich ulubionych powiedzonek, więc używaj ich poprawnie. Stwierdzenie „fałszywa maska” jest żenujące, ale Gala już na to zareagowała, więc nie będę się powtarzał.

I słusznie Skoczek2 zareagował, podając osiągnięcia prezesa Delegi, i wykazując w ten sposób że S.Danaiłow jest w błędzie.

Tu musiałem puścić pawia, czytając jak to Skoczek2 podał osiągnięcia Tomasza Delegi:

http://www.blog.konikowski.net/2017/03/01/z-dala-od-polityki/

https://twitter.com/SilvioDanailov

https://en.wikipedia.org/wiki/Silvio_Danailov

Jak zaznaczył, przeprowadzenie tej uchwały jest też zasługą Fundacji Kasparowa i osobistego zaangażowania mistrza świata w latach 1985-1993, jak również zarządu ECU, w szczególności jej prezydenta, mieszkającego w Hiszpanii Bułgara Sylwio Danaiłowa.

https://ratings.fide.com/fide_directory.phtml?content=25

http://www.europechess.org/commissions/arbiters-council/

Jak już pisała Gala, wszystko to można sprawdzić na internecie, więc jest to chyba obrona Częstochowy, bo inaczej nie da się tego nazwać. Oops, zapomniałem, że według Ciebie, wybitni uczniowie pana Jerzego pochodzą z Częstochowy, ale mam odmienne zdanie na temat, czy on był ich trenerem. To możemy przedyskutować innym razem.

Skoro S.Danaiłow wypowiedział się o prezesie T.Deledze, to pan Jerzy zamieścił to, bo było warto to zrobić.

Sylwia, może wyjaśnisz, dlaczego warto było zamieścić jakiś twit, bo wypowiedź Gali jest bardziej przekonująca niż twój bełkot. Niestety, tu się farosz ciulnął i zrobiliście z siebie pajaców.

Jak widzisz, ja pisałem niepochlebnie o Deledze kilka lat temu, a on pokazał, na co go stać, a "pan Jerzy", jakkolwiek by mataczył, to i tak nic nie osiągnie.