Mat 29 kwietnia 2017 o godz. 23:02

Po przyznaniu się Gali do manipulacji na blogu pana Jerzego wyjaśniło się dlaczego na blogu Zibiego z Hameryki rodzina Konikowskich jest chamsko pomawiana i obrzucana wulgarnymi obelgami. Gala mści się za to, że pan Konikowski zakończył z nią wspólną współpracę. Jakiś czas siedziała cicho, liczyła bowiem na to, że blog bez jej pomocy padnie, ale niestety się przeliczyła. Jak widać po ilości odwiedzających blog ten ma się dobrze. Bardzo dobrze, że pan Jerzy podziękował Gali za współpracę, bo prawdopodobnie gdyby tego nie uczynił, to Gala pewnie doprowadziłaby jego blog do takiego niskiego stanu, jak zrobiła to z blogiem Zibiego, czyli do RYNSZTOKA.

Sylwia, zeszłaś tak nisko, że nie wytrzymujesz porównania nawet z ormowcem. Powiedzenie Stasia Gawlikowskiego „Do garów, babo” pasuje jak ulał do ciebie. Odpowiedź na twoje brednie miałaś już wcześniej, więc nie będę się trudził z odpowiadaniem na twoje „fakty”.

1. Konikowski nie wyrzucił Gali, ona sama zażądała usunięcia siebie z grona użytkowników blogu Konikowskiego, byłem obecny przy tej rozmowie na Skype. Najlepiej byś zrobiła, gdybyś przestała ujadać i zajęła się garami.

2. Co do oglądalności blogu, to przypomnę ci, jak nabijasz kliki: włączając i wyłączając router. Przypomnę ci, jak to Dolek Bartłomieja Maciei (też używałaś tego nicka) na forum nabijał oglądalność. Przecież to ty powiedziałaś mi, jak zmieniasz IP, żeby Jurek miał więcej klików. Różnica między nami polega na tym, że nie potrzebuję utrzymywać się ze sprzedaży pseudo-książek i trenerki. Oop, zapomniałem, że Konikowski od 17 lat nie ma żadnego bezpośredniego kontaktu z adeptami gry w szachy. Pocztowe czy elektroniczne narzucanie się ze swoimi materiałami nie jest treningiem. Kapish?

3. Nie przychodzi do mnie już IP Europa, za to częstym gościem jest IP Poland. Sama wiesz, co robisz, żeby zachować anonimowość, która jest o dupę trzasnąć.

4. Gdzie jest odpowiedź, kto wiedział, że Gala była administratorką. Do tej pory nie podałaś tych nazwisk, ale trudno wymagać czegokolwiek od idiotki. Nasuwa mi się śliczny obrazek, który jak ułał pasuje do ciebie i twojego męża:

5. Dlaczego dalej nie ma odpowiedzi na pytanie Marcina? Czyżby wam podpadł?

Jeśli, kretynko, odpowiesz na powyższe pytania, to może udowodnisz, że trochę myślisz. Przeproście tych, których poobrażaliście. Ja już to zrobiłem, gdy wpuściliście mnie w maliny. Przygotuj się na przeprosiny Marka Matlaka.

Jełop napisał:

mistrz 29 kwietnia 2017 o godz. 18:51

Na innych blogach nikt jeszcze nie podał wiadomości o udziale Wojtaszka w Dortmundzie. Nawet wiceprezes Adam Dzwonkowski milczy. Ciekawe dlaczego?

Jerzy Konikowski29 kwietnia 2017 o godz. 21:24

A może inne blogi myślą, że to jest spóźniony kawał primaprillisowy?

Prawdą jest też, że nie napisałeś, jełopie, że tegoroczny turniej w Dortmundzie jest poświęcony Władimirowi Kramnikowi. Jak widzisz, mam mniejsze problemy z czytaniem niemieckich tekstów, niż ty, helmucie, z angielskim i polskim.

Pewien helmut napisał "Wojtaszek w Grenke Open".  Turniej zakończył się, nie było tam Wojtaszka, nie było też przeprosin ze strony Konikowskiego za wprowadzanie w błąd czytelników. Zresztą, jakich to ten gniot ma czytelników?

Przestańcie się utożsamiać z polskim środowiskiem szachowym, bo od 17 lat nie macie z nim nic wspólnego.

Dostosowałem się do was, więc mój język jest taki jak wasz. A za chamstwo należy odpłacać chamstwem, bo inaczej tego nie zrozumiecie.

You f.ck with me you f.ck with the best.

Komentarze

Jurgen Pferd  2017-04-29 22:30

"Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom" - pan majster

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież