Skoczek2 16 czerwca 2017 o godz. 19:48

Kapitanem Mitoń, towarzyszem imprezy Sadzikowski. Petrotrenera brakuje na kolejnym WAŻNYM dla Polski turnieju. Po przeegzaminowaniu swoich podopiecznych podczas AKTYWNEJ gry w MP oraz odebraniu Hetmana, zaszył się w Emiratach. Na ostatnich ME i na poprzednich też go NIE BYŁO; wbrew temu co mówił Murdzia, on jest nadal AKTYWNYM szachistą. Może brakuje w kadrze chemii albo potrzebna jest metafizyka. Słowem RADOŚĆ WYGRYWANIA.

Może by tak Jerzy Konikowski przestał dzielić się swoimi przypuszczeniami, a zajął się udzielaniem prawdziwych informacji. Jeśli nie ma dostępu do informacji, to niech przynajmniej nie rozsiewa plotek. Trudno to inaczej nazwać. Poza tym, pisanie dużymi literami oznacza w internecie wrzask. Więc przestań, Jurku, wrzeszczeć and you better shut up.

Now, I’m gonna explain how stupid you are. Najdelikatniej mówiąc, trzeba być retarded, żeby nie zauważyć, że Bartosz Soćko nie ma obowiązku tłumaczyć się przed tobą i twoim trzecim bliźniakiem, czyli specjalistą chemio-informatykiem, jak się przedstawia, ze swoich życiowych decyzji. Może powołanie Kamila Mitonia na stanowisko trenera drużyny coś ci wytłumaczy, bo, jak dotychczas, trzeba być ślepym (twoje ulubione docinanie Tazbirowi), żeby tego nie zauważyć. Mam nadzieję, że rozwiązałem bardzo trudną zagadkę dla klonów niemieckiego bloga.

Krzysztof Kledzik 1 czerwca 2017 o godz. 19:47

Czy zamiast wydawać pieniądze na bajeranckie samochody, w obecnych czasach lepiej jest pomyśleć o przyszłości swoich dzieci, i ulokować jakoś te pieniądze aby zabezpieczyć ich (dzieci) przyszłość?. No chociażby wpłacać na jakąś godną emeryturę dla nich?

Mam nadzieję, że trzeci bliźniak zrozumiał swoją głupotę i przeprosi Państwo Soćków za chamskie komentarze. Państwo Soćko nie potrzebują pomocy Jerzego Konikowskiego i Krzysztofa Kledzika w swoich życiowym sprawach. Mój komentarz jest krótki. None of your business, Mr. Kledzik, and shut up, jerk.