Wpis Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej stał się kolejnym pretekstem do narzekania na Polski Związek Szachowy.

Komentarzy: 4

Jerzy Konikowski, 6 kwietnia 2017 o godz. 18:02

Co stało się z Magdaleną Kozak (17 medali!)? Poznałem ją w trakcie jednej sesji MASZ w Wiśle w 2000 roku. Zrobiła na mnie wtedy pozytywne wrażenie. I potem nagle znikła z mojego pola widzenia.

Czyżby? Twoje wygórowane ego nie pozwoliło Ci sprawdzić Mistrzostw Świata Juniorek U14 w 2002 roku i dwóch finałów Mistrzostw Polski Kobiet w 2005 i 2006.

A wypowiedź Twojej Żony, że zmarnowano talent Magdaleny Kozak, jest żenująca.

Magdalena Kozak zniknęła z pola widzenia Jerzego Konikowskiego, bo po sesji MASz w Wiśle Jerzy Konikowski już stracił kontakt z polskim życiem szachowym.

Skoczek2, 6 kwietnia 2017 o godz. 20:21

http://www.szachypolskie.pl/magdalena-kozak/

Jerzy Konikowski powinien zacząć korzystać z innych źródeł informacji, gdyż takowe istnieją.

Adamek, 6 kwietnia 2017 o godz. 20:45

Prawdopodobnie to samo co ze wszystkimi naszymi zdolnymi juniorami. Zniechęcono ją do dalszego uprawiania szachów.

Nikt jej nie zniechęcał, w 2008 roku została mistrzynią międzynarodową (prawdopodobnie dlatego, że udało jej się uniknąć „współpracy” z Jerzym Konikowskim).

A co się stało z Sylwią Grzegorzek? Wyszła za mąż za jednego z największych polskich „szkoleniowców” z jeszcze większym ego i wylądowała w kuchni. Czy Sylwia obwinia za to działaczy PZSzach? Może to był jej wybór i podobnie, może Magdalena Kozak też wybrała swoją dalszą drogę życiową.

Jerzy Konikowski, 6 kwietnia 2017 o godz. 20:53

Na stronie Szachy w Polsce są podane dawne wyniki. Z tego wynika, że zawodniczka przestała grać aktywnie w szachy. Nie ma nic z ostatnich lat. Może ktoś z Suwałk wie, co dzieje się z Magdaleną Kozak?

Jeśli korzysta się wyłącznie ze strony Szachy w Polsce, to można wyciągnąć mylne wnioski. Można nieźle się pomylić, jeśli uzna się, że strona Szachy w Polsce podaje prawdziwy-najprawdziwszy życiorys Konikowskiego.

Magdalena Kozak ostatni raz pokazała się na arenie szachowej w 2010 roku (czyli jako seniorka), grając w Drużynowych Mistrzostwach Polski Kobiet. Wcześniej, w 2009 roku, zagrała na II lidze, a w 2008 roku zagrała w Polanicy w Memoriale Akiby Rubinsteina. Do 2008 roku grała regularnie.

Te informacje są ogólnie dostępne.

Proponuję Państwu Konikowskim, żeby dyskutowali ze sobą przy obiedzie i nie zaśmiecali i tak zaśmieconego blogu swoim bełkotem.

Komentarze na mojej byłej stronie www.nagrocki.net

Jurgen Pferd 2017-04-07 03:19

Jerzyk.K nie zapomniał wraz z małżonką zapłakać nad losem Magdaleny Kozak ale zapomniał kto trenował młodzież w Suwałkach bo co to kogo może obchodzić? A kto zmarnował talent Romana Tomaszewskiego?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież