Komentarz Mata z blogu JK:

Mat 3 listopada 2016

Biedny Pinokio znowu został wpuszczony w maliny przez swoich przyjaciół, no chyba, że jest w posiadaniu niezbitych dowodów na udokumentowanie tego co pisze:

Waldemar Świć 2 listopada 2016 22:44

I doczekałem się odpowiedzi…

Adamek 2 listopada 2016 o godz. 14:49

„Były trener MASz znowu jątrzy”
———————————-
Po pewnym okresie uspokojenia, znany trener-bloger nie wytrzymał i znowu zaczął zamieszczać swoje chamskie wpisy. Nie rozumiem jak można być tak nienawistną osobą. Pan Jerzy dzieli się z nami ciekawostkami z historii szachów, opisuje swoje wspomnienia, a trener WŚ reaguje na to jak jakaś chora czy opętana osoba. Wścieka się, jątrzy, manipuluje, podżega do nienawiści. Daje tym wątpliwe świadectwo sobie i PZSzachowi, którego reprezentuje. Wstyd panie WŚ.\\

Pani Sylwio! Wszyscy już wiedzą więc niech Pani da spokój i się nie kompromituje.

___________________________________________________

W przeciwnym razie będzie to następne z jego licznych pomówień, jak wtedy gdy oczernił pana Jerzego o namawianie młodzieży do porzucania szkół na wzór Fischera.

Sylwia, czy jak wolisz, Mat. Znowu obrażasz niewłaściwą osobę. You play with fire.

Odpowiedź będzie krótka, bo jestem zajęty dwoma elekcjami i jednym wielkim wydarzeniem szachowym. Po moim wyjeździe do Polski spodziewaj się znacznie więcej. Twój dzisiejszy komentarz nie może czekać.

Twoja prawdomówność pozostawia wiele do życzenia. Z faktami się nie dyskutuje – masz rację, dobrze zapamiętałaś moje powiedzenie. A co Ty na ten fakt:

Gala Śledziewska

Moi współpracownicy17 kwietnia 2012Jerzy KonikowskiBrak komentarzy

Zapewne Państwo zauważyliście od pewnego czasu istotne zmiany w szacie graficznej mojego bloga. Dzięki nowym działaniom stał się on bardziej przejrzysty i bogatszy w nową tematykę. Jest to zasługa Gali Śledziewskiej, która w tej branży jest uznaną specjalistką. ...

Przypuszczam, że multiniki z blogu JK zrozumiały, skąd pochodzą informacje – z pierwszej ręki! A skąd my to znamy:

W przeciwnym razie będzie to następne z jego licznych pomówień, jak wtedy gdy oczernił pana Jerzego o namawianie młodzieży do porzucania szkół na wzór Fischera.

Przecież to jest wypowiedź Twojego męża, trochę zniekształcona przez Ciebie.

IP, sprawa Szczurka itp. - w prezencie choinkowym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież